Main menu

Po włosku, pysznie, domowo
Tak gotujemy w naszej restauracji

Zadzwoń, by zarezerwować stolik lub termin512 729 960

Restauracja Agawa Wrocław - Park południowy

O nas

restauracja wrocław restauracja wrocław krzyki
Istniejąca od 2001 roku restauracja Agawa to jedna z najbardziej urokliwych restauracji we Wrocławiu. Słyniemy z rodzinnej atmosfery, pysznego jedzenia oraz wyjątkowo udanych imprez okolicznościowych.
A w poniedziałki – z taniej pizzy!

Malownicza lokalizacja

Z dala od zgiełku miasta, ruchliwych ulic i miejskiego hałasu, w przepięknym Parku Południowym mieści się restauracja Agawa – uroczy zakątek Wrocławia, w którym przyjemnie spędzisz czas! Bliskość zieleni, spokój oraz bliskość natury sprawią, że poczujesz się u nas wyśmienicie. Stylowa aranżacja oraz niepowtarzalne otoczenie to doskonałe tło dla różnego rodzaju spotkań na gruncie towarzyskim i biznesowym. Nasz letni ogródek to idealna sceneria dla różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Gwarantujemy niepowtarzalny klimat miejsca.
Nie znajdziesz drugiej takiej restauracji we Wrocławiu!

Restauracja Agawa mieści się w dogodnym miejscu Wrocławia. Można do nas dojechać wszystkimi liniami autobusowymi i tramwajowymi, jadącymi w stronę pętli Krzyki. Natomiast dla gości zmotoryzowanych dostępny specjalny parking.

Pyszne jedzenie

Dla naszych gości przygotowaliśmy wykwintne menu, w którym znajduje się tradycyjne dania kuchni włoskiej oraz polskiej podawane kreatywnie dzięki pomysłowości naszych kucharzy.

Restauracja Agawa słynie przede wszystkim ze smacznej i niepowtarzalnej pizzy, na którą przyjeżdżają goście z całego Wrocławia! Drugim sztandarowym daniem są polędwiczki w sosie z leśnych grzybów, które są w karcie od samego początku i stale cieszą się tak samo dużym zainteresowaniem. Oprócz wyśmienitych mięs, w naszej karcie dań znajdują się również propozycje dań rybnych, zup, makaronów i sałatek. A dla wielbicieli słodkości – pyszne małe co nieco!

Wielkim atutem naszej restauracji jest często zmieniająca się karta dań sezonowych, a także zupa dnia, której dobór zależy od aktualnie dostępnych, świeżych składników. Wszystkie desery również przygotowywane są przez nas, a pyszne ciasta wypiekamy sami!

Zapraszamy do Restauracji Agawa: na kolację, biznesowe spotkanie lub imprezę okolicznościową rodziny lub firmy.

Wrocław, Park Południowy