Organizacja imprez

Chcesz zorganizować wesele we Wrocławiu? Szukasz odpowiedniego miejsca na rodzinną imprezę – chrzciny lub komunię? Restauracja Agawa na wrocławskich Krzykach to doskonały wybór!

Od kilkunastu lat z powodzeniem organizujemy imprezy okolicznościowe – duże i te nieco mniejsze. Dzięki doświadczeniu oraz zaangażowaniu w każde z organizowanych przez nas spotkań nasi klienci często wracają, by po raz kolejny spędzić czas w Restauracji Agawa. Bogaty wybór dań pozwoli skomponować ciekawe menu na dowolną imprezę i zadowolić podniebienia wszystkich gości.

imprezy okolicznościowe wrocławorganizacja imprez
opracowanie menu

Chętnie wyręczymy Państwa w organizacji imprez:

  • rodzinnych (wesela, chrzciny, komunie, jubileusze, stypy);
  • firmowych (spotkania biznesowe, szkolenia, prezentacje, wykłady, imprezy integracyjne, świąteczne);
  • towarzyskich (koncerty na żywo, zabawy taneczne);
  • tradycyjnych (sylwester, andrzejki, śledzik).

Pomożemy w opracowaniu menu dla Państwa gości oraz wyliczeniu ilości zamawianego jedzenia. Wszelkie informacje dotyczące organizacji imprez okolicznościowych (Sylwestra, chrzcin, komunii czy wesela) można otrzymać u Managera restauracji pod nr tel. 512 729 960. Wrocławianie wiedzą, że w cenie organizacji imprezy jest piękne otoczenie naszej restauracji, usytuowanej w Parku Południowym.

Zainteresowanych prosimy o szybki kontakt mailowy lub telefoniczny. Wszystkie dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie facebookowej oraz na stronie www.restauracja-wroclaw.pl. Pozdrawiamy!